درباره مؤسسه
که هستیم؟
سامانه آموزش الکترونیکی حامیم مجموعه‌ای فراهم آمده از تلاشی گروهی است که در سال ۱۳۹۵ از سوی مؤسسه فرهنگی قرآنی حامیم راه‌اندازی شده است.
هیئت مدیره این مؤسسه تشکیل شده است از آقایان:
ـ سید حمید حسینی
ـ حبیب رامجردی
ـ روح‌الله دماوندی کمالی
 
چه می‌کنیم؟
ما بر اساس توصیه پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) که فرمودند: «بهترین شما کسی است که قرآن را یاد بگیرد و به دیگران آموزش دهد.» تلاش می‌کنیم با استفاده از منابع معتبر و اساتید باتجربه، زمینه یادگیری بهتر و آسان‌تر قرآن و معارف آن را در بستر جدیدترین فناوری‌های آموزشی برای همگان فراهم سازیم.
 
چه می‌خواهیم؟

نقطه مطلوب ما ایجاد سامانه‌ای هوشمند و تعاملی در فضای مجازی است که با به‌کارگیری جدیدترین ابزارها و جذاب‌ترین روش‌های آموزشی، امکان یادگیری آموزه‌ها، مهارت‌ها و علوم قرآنی را فراهم سازد تا اقشار گوناگون و گروه‌های مختلف سنی در سراسر جهان بتوانند آگاهی‌های قرآنی خود را افزایش دهند و شبکه‌ای گسترده و پویا از یاددهندگان و یادگیرندگان قرآنی را تشکیل دهند.

 

چه خدماتی داریم؟

در این سامانه دوره‌های گوناگون آموزشی همراه با امکان ارسال صدا، تعیین سطح و دریافت بازخورد در بسترهای گوناگونی چون وب، اندروید، آی‌اواس و تلگرام به‌صورت رایگان در اختیار عموم علاقمندان قرار گرفته است.
در کنار این دوره‌ها خدمات دیگری چون صدور گواهی‌نامه دروس و سطوح گذرانده شده، شرکت در کلاس‌های آنلاین و تهیه محصولات قرآنی از فروشگاه سامانه مستلزم پرداخت هزینه است.